Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir ilimiz ile ilgili öncelikle bilinmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. Örneğin Okuma yazma oranı %95 in üzerindedir. İki üniversite ile Türkiye de kişi başına en fazla öğretim üyesi kazandıran güzide şehirimizdir.

Sosyal gelişilmişlik sıralamasında 6.cı yaşanabilir şehirler arasında 2.ci sıradadır. Ekonomik açıdan gelir giderleri orantılı bir şekildedir. Kendi kendini kalkındırabilen bir şehirdir, havacılık ve ray sistemleri konusunda mesafe almış eğitim ve sağlık alanlarında hiçbir sıkıntısı yoktur. Her geçen yıl katlanarak artan bir kent içi turizme sahiptir.

Eskişehir`e  Hangi Aylarda Gidilir ;

Karasal iklimin hakim olduğu şehirde kış ayları soğuk ve genelde kar yağışlı olup yaz aylarında ise sıcak ve yağış almamaktadır. Temmuz ve Ağustos ayları sıcakları fazlasıyla hissedeceğiniz için en ideal dönem Nisan, Mayıs, Haziran ve Eylül aylarıdır.

ESKİŞEHİR`de Kullanılması Gereken Ulaşım ;

Eskişehir ulaşım anlamında en kolay bölgelerden bir tanesidir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinden otobüs seferleri bulunduğu gibi demiryolu da ayrı bir seçenektir. Zaman tasarrufu sizler için önemliyse Eskişehir’e ulaşmanın en mantıklı yolu demiryollarını kullanmaktır.

26 Ekim 2018, 07:14 | 249 Kez Görüntülendi.

Yazı Detay Reklam Alanı 728x90

TOPLAM 0 YORUM

    Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.

YORUM YAP

Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz. *

*